KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15249453
nr 1524 9453
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1932, arbetshästar, 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:48:54
200 kr
400 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund